Kurumsal

Tanıtım Videosu

Tarz Reklam Hakkında

TARZ | Reklam Tanıtım Hizmetleri sitemize Hos geldiniz!

Siz Müsterilerimizin beklentilerine en iyi sekilde yanıt vermek sarsılmaz hedefimizdir...

TARZ | Reklam Tanıtım Hizmetleri, sizlere en yüksek teknoloji ile kaliteli hizmet sunuyor!

Tam kontrollü CNC makinalarımız ve Dijital baskı Makinalarımızla Müsterilerimizden gelen taleplere anında ve etkili cevap verebiliyoruz.

Arac giydirmeden, Totem Tabela yapımına kadar bütün hizmet dallarmızda, grafik tasarımından son vidanın montesine kadar olan tüm asamalarda, takım ruhumuzla hareket ediyor, bilgisayar destekli tasarımlarımızı ileri düzey makinalarımızla hayata geciriyoruz.

TARZ | Reklam Tanıtım Hizmetleri olarak bizler; markalaşmanın önemini kavramış, kurumsallaşma ve marka stratejileri konusunda etkin çözüm önerileri sunan ve tasarımlarında hayal gücünü kullanan kreatif bir reklam ajansıyız. Sahip olduğumuz genç, yaratıcı ve dinamik kimliğimizle, firmanızın yapısına ve beklentilerine en uygun reklam çalışmalarının belirlenmesi, uygun tasarım fikirlerinin oluşturulması ve uygulanması konusunda tüm 

sorumluluklarımızı üzerimize almaktayız.

BİZİM İÇİN SİZ;

Birikimlerimiz ve edindiğimizi tecrübelerle markasına ruh kaymatı, fark yaratan web tasarımlarımızla, kulvarında bir adım daha önce çıkarmayı planladığımız değerli iş ortağımız ve ortak adaylarımızsınız.

VİZYONUMUZ

Lider ve lider adayı markaların çalışmayı hayal edecekleri bir reklam ajansı olmak.

MİSYONUMUZ

Ortaya koyduğumuz yaratıcı fikir ve çözümlerle marlaşma yolunda beraber yola çıktığımız ortaklarımızın gerçek anlamda ÇÖZÜM ORTAĞI olmaktır.

İLKEMİZ

Paylaşarak ve hissederek çalışmak

Müşteriyi tatmin etmek, ama her istediğini yaparak değil, çıkarlarını kollayarak, tutarlılık gösterek ve ayrıntılara dikkat ederek zamanında, yerinde ve doğru çözümleri sunup, bu çözümlerin uygulamalarını yine zamanında, yerinde ve doğru sonuçlandırmak.

Sahip olduğumuz değerlerden taviz vermemek,

Ayrıntılara dikkat etmek

Bireysel insiyatifleri ve yaratıcılığı teşvik etmek

Gerçek bir çözüm ortağı olmak